Gasztrokaland
Az ízek világa - a világ ízei

Ha szeretnél hozzászólni kérlek regisztrálj
regisztráció

FÓRUM

46klemiElőzmény: 452009.5.26Válasz
Új üzenet

Kedves Margitka!
Köszönöm a gratulációt és a marasztalást is. Sajnos az utóbbi nem rajtam múlik! Legyen Neked is szép napod!
Szeretettel: Klemi

45mari02Előzmény: 2009.5.26Válasz
Új üzenet

Kedves András!
Napsugaras szép napot kívánok.
Gratulálok ehez a weboldalhoz!
Igérem gyakran ellátogatok de. Már alig várom, hogy bővűljön a gyűjteményed.(Tudod, hogy Te inspiráltál a recept gyűjtésére?)
Még egyszer szívből kívánom, hogy még nagyon sokáig köztünk légy.
Sok szeretettel üdvözöllek: Margit

44klemiElőzmény: 422009.5.26Válasz
Új üzenet

Szevasz Jani!
Igen, a csemetéknek sikerült! Nem is akárhogyan! Úgy tűnik, kár volt kutakodnom honlap ügyben, rájöttek, és megcsinálták a meglepetést. Remélem, ennek a barátaim is hasznát veszik majd! :-)
Köszönöm a jókívánságokat!
Szeretettel: Klemi

43klemiElőzmény: 412009.5.26Válasz
Új üzenet

Szevasz Nándi!
Igazad van, annyi mindent írtak és gratuláltak, hogy ahhoz már aligha lehet bármit is hozzátenni. Így vagyok én is a válaszokkal, így csak annyit mondok, hogy: Mindent nagyon szépen köszönök. A gratulációt, a jó szavakat, a barátságot! Maradjon így még sokáig!
Szeretettel: Klemi

42csonkajaniElőzmény: 2009.5.26Válasz
Új üzenet

Kedves barátom!
Nagyon örülök, hogy gyermekeidnek sikerült a meglepi. Nem csak neked okoztak örömöt, hanem az egész baráti társaságodnak is.
Kívánom, hogy még nagyon sokszor okozz nekünk és magadnak örömöt.
Sok boldog szülinapot kívánok.

41Pocimus MaximusElőzmény: 2009.5.25Válasz
Új üzenet

Szervusz Klemi !!
Már annyi mindenhez gratuláltak az előttem írók, hogy nekem már szinte semmi nem maradt ! :-) De valami azért még van. Gratulálok a csodálatos családodhoz, barátaidhoz, akiket a 70 éve alatt “begyűjtöttél” ! :-)
Nagy boldogság lehet köztük élni, így hát folytasd az évek és receptek gyűjtögetését. Sok boldogságot !!!
Nándi

40klemiElőzmény: 282009.5.25Válasz
Új üzenet

Köszönöm szépen! A többit magánba!
Szeretettel: Klemi

39klemiElőzmény: 272009.5.25Válasz
Új üzenet

Köszönöm szépen Lajoskám! Nem baj, hogy huncutkodtatok, örülök neki! Azt kívánom, hogy még sok évig huncutkodhass! Persze Veled együtt én is! :-)
Szeretettel: Klemi

38klemiElőzmény: 262009.5.25Válasz
Új üzenet

Kedves Cili és Béci! Sajnos már a hetvenediken “lakom”, bár jobban szeretnék egy “alsóbb” emeleten élni. Még szerencse, hogy ez csak egy állapot! :-) De azt megígérhetem, hogy fogok még Nektek jó pár receptet “szülni”, nehogy már kaja nélkül maradjatok! Köszönöm a jókívánságokat!
Szeretettel: Klemi

37klemiElőzmény: 252009.5.25Válasz
Új üzenet

Szevasz Andris! Hiába töröm a fejemet, arról a levélről nem ugrik be semmi. Lehet, hogy akkoriban szállt el a DPG-m, és ezért a kiesés? Mindegy, a lényeg, hogy barátok lettünk, és remélem, hogy ez a barátság még sokáig megmarad! Köszönöm szépen jókívánságaidat!
Szeretettel: Klemi