Gasztrokaland
Az ízek világa - a világ ízei

Ha szeretnél hozzászólni kérlek regisztrálj
regisztráció

FÓRUM

56mari02Előzmény: 2009.6.12Válasz
Új üzenet

Kedves Klemi Bandibácsi!

Mosolygós szép napot kívánok.
Segítséget kérek. Barangoltam a weboldaladon és felfedeztem a Szakácskönyvek-et. Megpróbáltam letölteni, de nem sikerűlt. Légy szíves segíts! Írd meg, hogy mit kell tennem hogy le tudjam tölteni?
Szeretettel üdvözöllek az Ólból: Margit

55grétiElőzmény: 2009.6.12Válasz
Új üzenet

Kedves Klemi,
most találtam rá az oldaladra, nosza, fel is iratkoztam! Nagyon tartalmas és szép, érdemes rajta kalandozni. A konyha csoport oldalain mindig érdeklődve olvastam receptajánlataidat, jó tanácsaidat. A tőled pár éve cd-n kapott receptgyűjteményt bizony igen gyakran böngészem, mint ahogy teszi ezt azóta már saját családdal büszkélkedő lányom és friss házas fiam is. Fel-fel hívnak ugyan valamilyen konyha ügyben, de sokszor - amikor nem tudnak éppen elérni és a segítség azonnal kellene - akkor, ahogy ők mondják: “megnézik a Klemiben”. Kedves Klemi Bandi! Bár mi személyesen nem ismerjük egymást, de engedd meg, hogy - ha megkésve is - kívánjak neked még sok-sok boldog szülinapot, erőt-egészséget, újabb ételötleteket, s hogy még sokáig legyél gondos, hozzáértő gazdája ennek a honlapnak!
szeretettel
Gréti, Debrecenből

54klemiElőzmény: 532009.6.1Válasz
Új üzenet

Kedves Kati!
Nagyon szépen köszönöm jókívánságaidat! Hiányolunk azon a bizonyos levelező csatornán, de nem felejtettünk el. Ahogy azokat se, akik mindörökre eltávoztak közülünk. Már régóta töröm a fejemet, hogy tudnék méltó emléket állítani nekik. Remélem, rövidesen alkalom nyílik rá!
Szeretettel: Klemi

53Schillerné KatiElőzmény: 2009.6.1Válasz
Új üzenet

Kedves Klemi!

Gratulálok ehhez a nagyon szép és igényes weboldalhoz, aminek létrejöttét igazán megérdemled.
Kívánok Neked és Kedves családodnak az élet minden területén sok sikert, valamint jó egészséget, továbbá minden földi jót, amire szükség lehet.
Kár, hogy néhai férjem ennek az oldalnak a létrejöttét már nem érhette meg. Biztos, hogy örömödben szívesen osztozott volna.
Az oldal nagyon tetszik és mivel én is nagyon szeretek a konyhában alkotni, ezért biztosan sokszor fogok idelátogatni.
Kívánom, hogy a “Gasztrokaland” nagyon nagy látogatottságot érjen el, mindannyiunk örömére.

Szeretettel:
Kati

52klemiElőzmény: 512009.5.30Válasz
Új üzenet

Kedves Kata!
Köszönöm szépen! Remélem, így is lesz!
Szeretettel: Klemi

51KatinElőzmény: 2009.5.30Válasz
Új üzenet

Kedves Klemi!

Csodaszép az oldalad, gratulálok hozzá.
Remélem minden látogatód olyan kedves, jóindulatú és önzetlen lesz, amilyen te magad is vagy.

Szeretettel: Kata

50klemiElőzmény: 492009.5.29Válasz
Új üzenet

Andriskám, azt javaslom, hogy a többit magánba beszéljük meg!
Szeretettel: Klemi

49s.andrasElőzmény: 372009.5.28Válasz
Új üzenet

Talán így eszedbe jut, kedves Klemidrusza, ha azt mondom, hogy visszakérdeztél, ismertem-e Mohovics Árpit. És mondtam is, hogy igen, nagyon szerettem kollégaként, de sajnos, tudjuk, 1974-ben meghalt. Na, így már emlékszel?
Ölellek,
András (a Suhi)

48klemiElőzmény: 472009.5.27Válasz
Új üzenet

Kedves Elisabet!
Köszönöm szépen! Szeretettel várlak-várunk vissza! Igyekezz! :-)
Szeretettel: Klemi

47elisabetElőzmény: 2009.5.27Válasz
Új üzenet

Kedves Klemi!
Ismét rád találtam, és csak gratulálni tudok, mint mindenki más! Örömmel nézelődök az oldaladon. Erőt és egészséget, és sok-sok örömet kívánok továbbra is.
Nagyon sok szeretettel:
elisabet