Gasztrokaland
Az ízek világa - a világ ízei

Ha szeretnél hozzászólni kérlek regisztrálj
regisztráció

FÓRUM

106prencsikeElőzmény: 2010.7.28Válasz
Új üzenet

Kedves Klemi!
Én csak most regisztráltam, valamiért nem tudom letölteni az Ételek harcsafélékből c. szakácskönyvet! Biztosan vmit rosszul csinálok, tudnál nekem segíteni??

105klemiElőzmény: 1042010.6.4Válasz
Új üzenet

Köszönöm kedves Józsi!
A lányom nélkül nem ment volna. Tőle kaptam rengeteg segítséget. A gyűjtögetés viszont már az én reszortom volt!
Szeretettel: Klemi

104creapressElőzmény: 2010.6.3Válasz
Új üzenet

Kedves Klemi!

Nagyszerű honlapot alkottál, minden elismerésem!

Józsi

103klemiElőzmény: 1022010.5.27Válasz
Új üzenet

Kedves Irene!
Nagyon szépen köszönöm a jókívánságokat!
Szeretettel: Klemi

102IreneElőzmény: 2010.5.25Válasz
Új üzenet

Kedves Klemi!
Engedd meg, hogy születésnapod alkalmából még nagyon sok boldogságot, erőt, egészséget kívánjak.
Sok szeretettel:
Irene

101klemiElőzmény: 1002010.3.14Válasz
Új üzenet

Szia Eliska!
Köszönöm, túl vagyok a ketyerecserén, egyelőre minden rendben is van. Csak az a bánatom, hogy közben nem fiatalodtam vagy 20 évet. :-) :-)
Gondold meg, még két csere, és máris csatlakozhatnék az ifjoncok népes táborához. :-) Akkor aztán bőven lenne időm a gyűjtögetésre. :-)
Látogass továbbra is szorgalmasan, én várni foglak!
Szeretettel: Klemi

100elisabetElőzmény: 2010.3.14Válasz
Új üzenet

Szia Klemike!
Szomrúan olvasom, hogy ismét kórházban voltál. Remélem,már jobban vagy. Csodás a honlapod! Igen, hasznát vesszük, mert feljövünk ide, egy keresés, s máris mehet a főzőcske (de okosan).
További kellemes receptgyűjtést, jó egészséget kívánok.
elisabet

99klemiElőzmény: 982010.3.3Válasz
Új üzenet

kedves Margitka!
Úgy jártam a kórházzal, mint az Operaházzal. Összecsomagoltam, aztán jött egy telefon, hogy maradjak itthon. Holnap reggel megyek, remélem a hétvégén már itthon is leszek. Egyébként ma is raktam fel újabb recepteket.
Remélem, a gyűjteménynek sokan mások is hasznát veszik! Te is használd egészséggel!
Szeretettel: Klemi

98mari02Előzmény: 2010.3.3Válasz
Új üzenet

Drága Klemi!
Mosolygós szép napot kívánok.
Remélem a “Sz.“Centrumban csak jót mondtak, és “elintézték”, hogy még nagyon sokáig köztünk légy.
Köszönöm a sok jó receptet, a sok munkát amit a gyűjtésbe - rendezésbe fektettél. Sok ötletet merítettem a gyűjteményedből.
Köszönöm.

--
Üdv.: Biróné Margit
“Vannak, akik mindig morognak, mert a rózsáknak töviseik vannak.
Én hálás vagyok, hogy a töviseknek vannak rózsabimbói.”
(Alphonse Karr)

97klemiElőzmény: 962010.2.19Válasz
Új üzenet

Kedves “Öreg Joe”!
Bocs, a kissé megkésett válaszért, de alig egy órája értem haza a Szívcentrumból. Örülök, hogy a DPG Recepttár után a Gasztrokalandra is rátaláltál. Nem tévedsz, rengeteg munka van benne. És még mennyit nem töltöttem fel a már elkészült anyagból....
Remélem, van-lesz újabb 12 évem a gyűjtemény bővítésére! :-) Mert befejezni, nos azt nem lehet, az már biztos, elvégre iszonyú sok recept vár még feldolgozásra.
Jókívánságaidat köszönöm, Neked is hasonló jókat kívánok!

Szeretettel: Klemi