Gasztrokaland
Az ízek világa - a világ ízei

Ha szeretnél hozzászólni kérlek regisztrálj
regisztráció

FÓRUM

116Nagyági55Előzmény: 2010.12.15Válasz
Új üzenet

Kedves Klemi!

Engedd meg, hogy először is gratuláljak a honlapodhoz. 2005-ben tagja voltam egy konyhalistának, majd később a google-konyha csapatának is, ahol megismertem finomabbnál finomabb receptjeidet és praktikus konyhai tanácsaidat. Sokszor merítettem ötletet az akkori receptjeidből.
Örülök, hogy rátaláltam a honlapodra, mert akkor is szívesen tanulmányozom, ha egyébként nem kell semmi különlegeset főznöm.
Sajnálattal láttam, hogy ismét kórházban voltál. Remélem most már jól vagy.
Engedd meg, hogy neked és családodnak ezúton kívánja nyugodt, békés egészségben töltött karácsonyi ünnepeket.
Egyben minden fórumon jelenlévő “Konyhatündér“-nek és érdeklődőnek is kívánok boldog ünnepeket.

Üdvözlettel:

115klemiElőzmény: 1142010.12.13Válasz
Új üzenet

Kedves Mackó!
Örülök, hogy rátaláltál a honlapomra! A helyzet az, hogy nem tudom, ki vagy, a Konyhalistán nem ezen a nicknéven szerepeltél. Majd megírhatod, hogy ne éljek tudatlanságban. :-)
A linket több helyről is megkaptam, de nem tudom, ki a “gazdája”. Anno a gyűjtemény bevezetőjében szerepelt az is, hogy az internetre nem tölthető fel, ugyanis jómagam is egy honlap létrehozásán törtem a fejemet. Belenéztem a tartalomba, meg kell állapítanom, hogy a törlések módosítások miatt ez a gyűjtemény már nem az a gyűjtemény. Ehhez már az égvilágon semmi közöm nincs. Minden esetre nem örülök annak, hogy vagy 8 év elteltével felkerült a Netre.
Szeretettel: Klemi

114macko50Előzmény: 2010.12.12Válasz
Új üzenet

Kedves Klemi!

Gratulálok a honlapodhoz. Régen jómagam is tagja voltam a Konyha levelező listának, nem biztos hogy emlékszel rám. Azóta is boldog tulajdonosa vagyok a Recepttár CD-nek, és nagy szeretettel használom. Örülök hogy ismét Rád találtam. Nem tudom hogy tudsz e róla de a Drótpostagalamb receptek megjelentek a neten online interaktiv formában : http://350szakacskonyv.atw.hu/. Remélem hogy ez a Te beleegyezéseddel történt a dolog. Egyébként furcsa, hogy semmi előszót nem írtak hozzá:(

113klemiElőzmény: 1122010.11.22Válasz
Új üzenet

Természetesen ingyenes kedves Heni. Naponta 15 komplett receptkönyv letöltésére van lehetőséged.
Szeretettel: Klemi

112heniElőzmény: 2010.11.22Válasz
Új üzenet

én most regisztráltam.lenne 1 kérdésem,a receptkönyv letöltése ingyenes?
üdv:heni

111klemiElőzmény: 1102010.11.8Válasz
Új üzenet

Kedves Peterapo!
A “Friss” rovatba felraktam egy tőgypörkölt receptet. Próbálja ki más is!
Szeretettel: Klemi

110peterapoElőzmény: 2010.11.7Válasz
Új üzenet

Remek honlap, Kedves Klemi, gratulálok !
Küldj nekem, lécci, egy tőgypörkölt receptet a tipofil@freemail.hu címre!
Köszönöm előre is!
-peterapo-

109klemiElőzmény: 1082010.9.2Válasz
Új üzenet

Kedves Judit!
Elnézést a bakiért, lehet, hogy a programozó még nem állította át a programot. Megsürgetem!
Szeretettel: Klemi

108sebijuditElőzmény: 2010.9.2Válasz
Új üzenet

Kedves Klemi!
MIért van, hogy a 15 receptkönyv helyett csak hatot tudok letölteni naponta?
Üdvözlettel: Judit

107klemiElőzmény: 1062010.7.29Válasz
Új üzenet

Kedves Prencsike!
Leellenőriztem a fájlt (lehet, hogy szerverhiba volt), most működik. Ha még mindig nem tudnád letölteni, küldj egy mailt valamelyik Gasztrokalandos címemre, akkor mellékletben megküldöm az összeállítást.
Szeretettel: Klemi